ארונות הזזה מעוצבים לשדרוג חדר השינה

ארון הבגדים הוא רהיט מרכזי בכל חדר שינה. כאשר אנחנו מעצבים חדר שינה חדש, הרהיטים בהם כדאי למקד את מלוא תשומת הלב הם המיטה וארון הבגדים. הארון כפריט גדול בחדר השינה (רהיט שמכסה קיר כמעט שלם) יוכל להוביל את עיצוב חדר השינה או לשמש תפאורה בלבד. בבואכם לבחון ארונות מעוצבים תגלו דגמים של ארונות בעיצוב קלאסי סולידי שמתאים לכל סגנונות העיצוב, ודגמים של ארונות בעיצובים לא שגרתיים מיוחדים. אם בחרתם ארון בעיצוב דומיננטי כדאי לבחור מיטה ושידות בעיצוב סולידי קלאסי. אם בחרתם מיטה ושידות בעיצוב מיוחד שמושך הרבה תשומת לב, הבחירה הנכונה תהיה ארונות מעוצבים בעיצוב סולידי (צבע אחיד בהיר).

בחירה נכונה של ארון תוכל לשנות את כל עיצוב חדר השינה או להשלים אותו. הארון הנכון יהיה ארון מעוצב, גדול מספיק, נוח ומודרני, ארון באמצעותו קל יהיה לשמור על חדר שינה מסודר. כדאי לזכור לבחור ארון עם דלתות שקטות המאפשרות את פתיחת הארון בלילה מבלי להפריע את שנת בן/בת הזוג.

סוגים של ארונות מעוצבים לחדרי שינה

המבחר הגדול בתחום מבטיח התאמה נכונה של ארון מעוצב לכל חדר שינה ולכל סגנונות העיצוב. תוכלו למצוא ארונות בעיצוב קלאסי, ארונות בעיצוב מודרני, ארונות בעיצוב כפרי, ארונות עץ מלא, ארונות המשלבים גם עץ וגם מתכת וזכוכית, ארונות בצבע אחד, ארונות מעוצבים בכמה צבעים. גם שיטת  פתיחת הדלתות ניתנת לבחירה, תוכלו לבחור בין דלתות פתיחה לבית דלתות הזזה.

יתרונות של דלתות הזזה

בשנים האחרונות, ארונות הזזה הפכו לבחירה האולטימטיבית לחדרי שינה. היתרון המשמעותי ביותר של ארון הזזה הוא החיסכון במקום, דלת ההזזה זזה הצידה ואינה נפתחת כלפי חוץ. ארונות הזזה מעוצבים אידאלים בעבור חדרי שינה קטנים וחדרי שינה בהם תרצו לשמור על מקסימום מרחב תנועה. יתרון נוסף של ארונות הזזה הוא נוחות השימוש. דלתות ההזזה מחליקות בצורה שקטה וחלקה על המסילות, הן לא משמיעות כל קול במהלך סגירת הארון או פתיחתו.

ארון הזזה יהיה גם בחירה בטיחותית יותר בעבור הורים לילדים קטנים. את דלת ההזזה הילדים הקטנים לא יצליחו לפתוח בעצמם. אין סכנה שהדלת תיטרק על האצבע של הילד/ה.

עיצוב בהתאמה אישית

ארונות הזזה ניתן להזמין היום בכל מידה, צורה וצבע. יש לכם הזדמנות לקבל בדיוק את הארון שאתם צריכים ורוצים. ארון בהתאמה אישית יתאים בצורה מדויקת לעיצוב הקיים בחדר השינה. גם את חלוקת החלל הפנימי של הארון תוכלו לתכנן בעצמכם בהתאם לצרכי האחסון שלכם. קנייה של ארון חדש היא הזדמנות לייצור התאמה מושלמת של הארון למידות החדר, סגנון העיצוב של החדר ולצרכים שלכם. הארון בו תבחרו לא יהיה עוד רהיט שגרתי בחדר השינה, יהיה זה רהיט שמאפיין אתכם ומתאים לכל מה שאתם רוצים וצריכים.