סוגים שונים של מטבחים

מי מאיתנו לא חולם על עיצוב המטבח שלו לפי הטעם האישי שלו? אבל לא תמיד יש לנו מספיק מקום למטבח חדש ומרווח. חשוב לדעת איך לעצב את המטבח כדי להתאים אותו למקום הפנוי שיש לנו. אם יש לנו תקציב מתאים, נוכל לקבל עזרה מקצועית ממעצב פנים. למעצבי הפנים יש ניסיון רב בתכנון חלל ועיצוב. ניתן לחשוב על מגוון רחב של פתרונות לשימוש באזור הקיים, כך שהוא יהיה מותאם ככל האפשר למטרה שלכם. בדרך זו, למרות המגבלות בשטח הפנוי ובתקציב, תוכלו להיות מופתעים מאוד מהתוצאות שניתן להשיג. ישנן מספר חברות אשר מעצבות מטבחים ומאפשרים לכם לקבל שירותי עיצוב פנים כחלק מהשרות בעת רכישה של מטבח חדש.

בימינו, מגמה חדשה היא אי למטבח. זה לא מתאים לכל מטבח, אלא בהתאם לגודל השטח הקיים. אם יש מקום קטן, אתם יכולים גם לקנות דלפק, שניתן לשבת גם בצידו השני או אם יש מספיק מקום במטבח אתם יכולים לבחור שולחן אוכל גדול. הבחירה הנכונה צריכה להיעשות, בהתאם לשטח הקיים, ולהבטיח שלא תהיה צפיפות או אי-נוחות באזור המטבח.

מטבחים

בחירת סגנון העיצוב למטבח

מטבחים קיימים במגוון סגנונות עיצוביים החל ממטבח נקי ואלגנטי, דרך מטבח בסגנון איטלקי כפרי עם צבעים חמים וניואנסים עדינים, ועד המטבחים המודרניים הפופולאריים הכוללים פתרונות אחסון גדולים ומתאפיינים בשיש גדול, ושילוב מכשירים כגון מדיח כלים ומקרר בתוך ארון וכדומה. כמו כן, ישנם גם מטבחים בסגנון קוריאני המציעים סגנונות עיצוב ייחודיים.

בעת הזמנת מטבח, כדאי לשים לב ולנצל את המרחב ולכן העיצוב צריך להיות מותאם לצרכים שלכם. כיום, מטבחים מעוצבים כוללים מגוון פתרונות אחסון. גם אם תבחרו לעצב מטבח משלכם או אפילו לשכור נגר מטבחים מקצועי, יהיה עליכם לבחור את הסגנון האהוב עליכם מראש כדי למנוע אי הבנות בשלב מאוחר יותר.

חשוב לנצל את שטח המטבח כך שיהיה מקום מאורגן ויפה שנעים להיות, מטבח אשר ייתן אווירה מרווחת, עם אור שמש, תאורה טובה, פונקציונאליות גבוהה ונוחות שימוש. שימוש בצבעים נעימים הופכים את המטבח למקום כייפי עבור כל המשפחה.

מטבח חדש לא עושים כל יום, לכן חשוב להתייעץ תחילה ולקבל את הפתרונות הטובים ביותר, היעילים והנוחים ביותר לשימוש היומיומי שלכם.

לתפישתנו, המטבח הוא לב הבית, המקום שבו אנו אוכלים וחוגגים אירועים משפחתיים, ימי הולדת, וארוחות חג. לכן, חשוב לוודא שהמקום יהיה נחמד ומהנה לישיבה. מכיוון שכל אנשים רבים משקיעים הרבה זמן וכסף בעיצוב המטבח. מטבחים מגיעים ב מגוון רחב של עיצובים שונים ואיכויות חומרים. יש אנשים שמנסים לחסוך ולעצב את המטבח בעצמם באופן אינדיבידואלי, ויש כאלה שבוחרים מקטלוג מטבחים.

מטבח חדש הוא החלום של כל עקרת בית. היום יש אינספור סוגי מטבחים: מטבח בסגנון איטלקי, כפרי, מודרני, יוקרתי, עם אי באמצע, בשילוב זכוכית  – הכל לפי רצון הלקוחות.

המטבח הוא מקום מרכזי מאוד עבור המשפחה, במיוחד עקרת הבית, מי שמבשלת ונמצאת במטבח יותר מכולם ברוב המקרים. מכל הסיבות האלו חשוב לתכנן היטב ולהיעזר ביועץ מקצועי וותיק בנושא. לפני תחילת העבודה והשיפוץ.

בין אם אתם גרים בבית גדול או דירה קטנה, שוכרים דירה או גרים בקוטג' משלכם, או בדירות בבניינים רבי קומות, מוסדות שונים, ארגונים ועוד – מטבח חדש זה משהו שיכול לשדרג כל מרחב המיועד למגורים או עבודה.

– המאמר באדיבות מטבחי מיכאלו  http://www.michaelo.co.il