ריהוט לגן בלופט

כל אלמנט בגינה בלופט, החל מהימצאות דשא סינטטי או דשא טבעי, עבור דרך סוגי הרהיטים – ועד המיקום של כל פרט ופרט בגינה – כל אלו משקפים קודם כל את המטרה שייעדו לגינה בעלי הבית. באופן כללי, גינה של לופט יכולה לשמש לשעשוע ואפילו ריקודים, או שהיא יכולה לשמש לרגיעה ומנוחה.

ריהוט גן ללופט

בכל הנוגע לריהוט בגינה, הכל תלוי מה יפה ומתאים בעיניכם, בעלי הלופט. יכול להיות שלדעתכם אפשר להסתפק בכמה כסאות פלסטיק מהסוג הפשוט וליצור מקום המתאים לארוחות של מספר משתתפים מצומצם. אין ספק שאתם כבעלי הלופט נדרשים להפעיל יצירתיות ומחשבה. טיפ נוסף שנוכל לתת לכם בכל הנוגע לעיצוב גינת הלופט הוא לחשוב פשוט ופרקטי. הרבה פעמים כשאנשים מרהטים לופטים הם בוחרים בקו יוקרתי ואקסלוסיבי. בעוד שאווירה יוקרתית היא בד"כ רעיון טוב, דווקא הגינה עשויה לתפקד טוב יותר אם תשוו לה מראה פשוט – מן מקום שאפשר להיות בו בלי גינונים מיותרים או זהירות רבה מדי כלפי החפצים והרהיטים שבאזור זה.

עיצוב לופטים לאירועים

דבר חשוב נוסף לזכור בעת שמעצבים לופטים הוא לשמור על אחידות מסוימת בין הפנים והחוץ. אל תשכחו שהגינה היא חלק מהלופט. זה חשוב כי פעמים רבות אנחנו נתקלים בלופטים מעוצבים היטב אשר ניכר כי הושקעה מחשבה בתכנון ובבנייה שלהם כחללים נעימים ויוקרתיים. לעומת זאת ברגע שפוסעים לכיוון הגינה מתגלה מחזה אחר לחלוטין – שלל אביזרים וציוד אשר מאוחסן בגינה ללא האסתטיות שפגשנו רגע לפני כן בתוך הלופט. כמובן שכבר נתקלנו גם במקרים הפוכים, בהם הלופט מאוד בסיסי ואפילו מוזנח בתחזוקה שלו, ואילו הגינה מלבלבת ו"עושה את האירוע". האידאל כאמור הוא שיהיה איזשהו רצף בין הפנים והחוץ כדי שהאורחים יוכלו ליהנות ולחגוג בכל אזור שהם ייבחרו.

אין אמת אחת בעולם עיצוב הגינה וסגנון הריהוט בגינה. באומנות כמו באומנות, הכל אפשרי ותלוי בעצם ברצונות של הלקוח. הגשמת החלום של הלקוח היא מה שמנחה את מומחי העיצוב אשר יכולים ללוות אתכם בעת העיצוב של הלופט ובחירת הריהוט לגינה.

תכנון מקומות הישיבה בחצר הלופט

את רעיון מקומות הישיבה אפשר לקחת לכיוונים אחרים ופחות שגרתיים. את האירועים המתקיימים בלופט אפשר לקחת למקום יותר טרנדי ומגניב. אתם לא מוכרחים ללכת בכיוון של שולחנות וכסאות רגילים מהסוג שאנחנו פוגשים בכל אירוע ובכל אולם. נאמר מראש כי הרעיונות הבאים יתאימו ללופטים בהן מטרת הגינה היא לאפשר מקום נינוח להירגעות. למשל – מה לגבי פופים צבעוניים כמקום נעים לישיבה ומנוחה? ניתן לפזר פופים ברחבי הגינה או שניתן ליצור פינת ישיבה המורכבת ממספר פופים. איפה תשימו את הכוסות והכיבוד? אפשר לצרף אל הפופים מספר שולחנות קטנים למטרה זו. רעיון אחר לגינות של לופטים הוא לארגן פינות ישיבה בדמות שולחנות פיקניק, ספסלי עץ, או כורסאות מעוצבות.

המאמר באדיבות לופט אונליין – לופטים להשכרה למסיבות ואירועים בכל רחבי הארץ